سایت جامع قالیشویی ها و فرش فروشی های کشور

شرایط و قوانین سایت فرش ایرانی

شرایط و قوانین

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و تبلیغات در فرش ایرانی به دقت مطالعه نمائید : ورود کاربران به وب ‏‌سایت هنگام استفاده از پروفایل شخصی و سایر خدمات ارائه شده به منزله آگاه بودن و پذیرفتن کلیه شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از خدمات این سایت می باشد.

قوانین عمومی

کلیه اصول و رویه‏‌های منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و شما کاربران گرامی نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر می باشید. در صورتی که در قوانین ذکر شده، رویه ها و خدمات تغییراتی ایجاد شود در همین صفحه انتشار یافته و اطلاع رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر و دائم شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف کاربری

کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت یا هرگونه استفاده از خدمات فرش ایرانی اقدام نماید.

رعایت حریم شخصی

فرش ایرانی به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. همه مطالب در دسترس از طریق این سایت جزئی از اموال ناشر آن محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در فرش ایرانی است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای دلناشور محفوظ می‏‌دارد.

© کلیه محتویات سایت فرش ایرانی شامل قانون حق تکثیر شده و به دلناشور تعلق دارد.